John Deere S780 Hasat Makinesi Tanıtım Filmi

Tarih

John Deere, Türk topraklarının gördüğü en büyük hasat makinesini sahaya sürdü. S780hasat makinesi benzer modellere göre çok daha hızlı, daha yüksek kapasiteli, yakıt tasarruflu ve firesiz hasat yapılmasını sağlamasıyla büyük ilgi çekeceğe benziyor. Edirne’de ilk satışının gerçekleştiği ve kurulumunun yapıldığı S780 hasat makinesini iş başında görüntülemek için John Deere ile bir prodüksiyon kurguladık. Bir çentik tarlasında hem yerden hem de havadan sahneler aldığımız geceli gündüzlü toplam 2 gün süren çekimlerde birbirinden etkileyici görüntüler yakaladık. John Deere S780 hasat makinesinin tarladaki etkileyici performansını görmek için aşağıdaki tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »