John Deere 10 Kasım Reklam Filmi

Tarih

Tarım denince akla gelen ilk marka olan John Deere adına “Köylü milletin efendisidir” diyen Atatürk’ü anmak için bir 10 Kasım reklam filmi projesini hayata geçirdik. Eskişehir’de 2 gün süre ile gerçekleştirdiğimiz çekimlerde gerçek çiftçileri ve onların gerçek Atatürk sevgilerini filmimize yansıttık. Daha önce Dünya Kadın Çiftçiler Günü filmimizde görüntülerini kullandığımız ve sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan kadın çiftçimiz Ceren Taş’a da filmimizde yer verdik. Tüm John Deere ekibi ve bize yardımcı olmak için elini ardına koymayan çiftçilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. John Deere 10 Kasım reklam filmimizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »