İNKA İK Bir İnsan Bir Kariyer Programının İlk Bölümü Yayınlandı!

INKA-IK-Bir-İnsan-Bir-Kariyer-Programinin-Ilk-Bolumu-Yayinlandi

Tarih

Marklarımızdan İNKA İK ile bir projeyi hayata geçirmek için bir araya geldik. Youtube programının adı için yaptığımız isim önerileri sonucunda, markamızla uyumlu olan bir isim seçildi ve buna uygun bir logo tasarımını hayata geçirdik. Prodüksiyon sürecini başarıyla yürüttüğümüz programda Yönetim Kurulu üyesi Tolga Lafçı’nın sunumuyla, önemli yöneticilerin hem iş ve eğitim hayatlarına hem de özel hayatlarına değiniliyor. Bu programın hayata geçirilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. İş birliğimizin ve uyumumuzun bir kez daha başarılı sonuçlar doğurduğunu görmek çok güzel. Dilerseniz programı İNKA İK Youtube kanalından izleyebilir veya İNKA İK Spotify kanalından dinleyebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »