Global Mobil Ödülleri’ne Türkiye Çıkarması

Tarih

Mobil dünyanın en önemli ödülü olan, Dünya Mobil Kongresi kapsamındaki Global Mobil Ödülleri’nde (Global Mobile Awards) Turkcell 4, Vodafone Türkiye ise 2 kategoride finale kaldı. Teknoloji ve iletişim alanındaki markaların yarıştığı organizasyon kapsamında düzenlenen Global Mobile Awards, mobil teknoloji dünyasının küresel ölçekteki en prestijli ödülü olarak kabul ediliyor.
21. kez verilecek olan Global Mobil Ödülleri’nin en iyileri sekiz ana kategoride değerlendirilecek. Değerlendirmeler sonucunda 40’ı aşkın proje ve servis ödüllendirilecek.

Bu sene Global Mobil Ödülleri‘nde finale kalanlar arasında ülkemizden de isimler yer alıyor.

Turkcell; Turkcell Hayal Ortağım “Cepten Sesli Betimleme”, Turkcell Müzik ve Turkcell SağlıkMetre, teknoloji ve iletişim dünyasının önde gelen şirketleri tarafından geliştirilen servis, uygulama ve projelerle finale kaldı.
Vodafone Türkiye ise, 2009 yılında çiftçilere odaklı olarak geliştirdiği ve geçen yıl itibariyle ‘Tarımda Türk Reçetesi’ olarak 5 farklı ülkede daha kullanıma sunulan “Vodafone Çiftçi Kulübü”, Gelişmekte Olan Pazarlarda En İyi Mobil İnovasyon dalında finalist olurken, kadına yönelik şiddet olaylarına karşı Mart 2014’te kullanıma sunduğu ve daha önce de pek çok ödül alan “Vodafone Kırmızı Işık” mobil uygulaması da Gelişmekte Olan Ülkelerde Kadınlara Yönelik En İyi Mobil Servis dalında finale kaldı.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »