Discover The Harmony İstanbul Etkinliği

Tarih

Polat Makina için hazırladığımız Discover The Harmony kampanyası geleneksel ve sosyal medya mecralarının kullanımının yanı sıra gerilla marketing çalışmalarımızla da tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’un her iki yakasında da şehirle bütünleşmiş mekânlarında düzenlediğimiz etkinliklerle dikkatleri üzerimize çekmeyi başardık. İnsanların kalabalık şekilde bulunduğu noktalarda düzenlediğimiz etkinlikte hem insanları hem Ahengi Keşfetmeye hem de Polat Makina instagram adresini takip edip büyük çekilişe katılmaya davet ettik. Balerin Tuana Dincel’in bir bale gösterisi düzenlediği etkinlikte insanlara renk renk Discover The Harmony yazılı QR kodlu rozetlerimizi dağıttık. Sabah Kozyatağı’ndan çıktığımız yolda başta Sultanahmet Meydanı, Ortaköy ve Beşiktaş gibi tarihi dokusu olan noktaları, sonrasında da Anadolu yakasındaki Kadıköy, Bağdat Caddesi gibi önemli lokasyonları ziyaret ettik. Oldukça verimli geçen etkinliklerimize devam edeceğiz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »