Car Concept Araç Yenileme Kampanyası

Tarih

Markalarımız arasına kattığımız Car Concept için bir kampanya çalışması hazırladık. Yeni otomobil almayı düşünen ancak son dönemdeki ekonomik belirsizlikler nedeniyle büyük harcamalar yapmaktan vazgeçenler için hâlihazırda kullandıkları araçlarını küçük maliyetlerle ilk günkü haline döndürme vaadiyle ilgi ve müşteri çekmeyi isteyen Car Concept ile bir toplantı gerçekleştirdik. Orta segment araç sahiplerini hedef alacak kampanyanın sosyal medya, yazılı basın ve radyo ayağını kapsaması kararını aldık. Aldığımız brief doğrultusunda insanların şu anda algısının en açık olduğu konu olan ekonomik avantaj vurgusunu ön plana çıkartan fikirleri içeren 3 farklı konsepti Car Concept’e sunduk. Yaptığımız tüm çalışmalar beğenilmesinin yanı sıra her fikrin ortak bir kampanya serisi olarak birleştirilip 6 aylık bir dönem içerisinde kullanılması istendi. Biz de ilk etap çalışmalarına hız verdik.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »