Armağan Oyuncak – Jett Teslimat

Tarih

Dünyadaki tüm çocukların severek izlediği, Türkiye’de TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Harika Kanatlar çizgi filminin oyuncak distribütörlüğünü yapan Armağan Oyuncak için bir etkinlik fikri tasarladık. Armağan Oyuncak’ın internet sitesi üzerinden verilen online siparişleri (ürün/marka farkı gözetmeksizin) Harika Kanatlar çizgi filminin başkahramanı Jett’in teslim etmesi etkinliğimizin ana fikrini oluşturdu. Hedefimiz hem online sipariş sayısını, hem de Harika Kanatlar oyuncaklarının satışını artırmaktı. Ev ziyaretlerinin dışında anaokullarını da ziyaret ederek Jett ile çocukları tanıştırmak ve arkadaş olmasını sağlayarak, Harika Kanatlar takımının bir üyesi olduklarını hissettirmeyi amaçladık. Armağan Oyuncak ile yaptığımız görüşmelerin sonunda online sipariş veren kişiler arasında yapılacak çekiliş sonucunda her gün 3 kişinin teslimatının Jett tarafından yapılmasına karar verdik. Operasyon kurgusunu tamamlayıp saha ekibimizi oluşturduk. Çizgi filmde kargo teslimatı yapan Jett, gerçek hayatta çocukların karşısına çıkıp “Keşke Jett bize de gelse” diyen çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yola çıktı. Ayrıca Jett Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümünü de ziyaret ederek tedavi gören çocuklara hediyeler dağıttı. Çocukların sevdikleri çizgi karakteri karşısında gördüğü andaki şaşkınlığı ve mutluluğu görülmeye değerdi.

https://www.youtube.com/watch?v=PIFBMVrO8Sc

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »