365 Performance Center Kurumsal ve Tasarımsal Yaklaşım

Tarih

Biz de Systemair’ın bu önemli yatırımlarına yaratıcı çözümlerimizle destek oluyoruz. Uzun çalışmalar ve Systemair Grup ile de yapılan görüşmelerin ardından test laboratuvarı için en uygun ismin “365 Performance Center” olduğuna karar verildi. İsimde yer alan 365’in kreatif gerekçesi ise test laboratuvarının test edilecek ürünlerin yılın her zamanı için farklı iklim koşullarını karşılayan performanslarının simüle edilmesini sağlamasıdır. Biz de logomuzu hazırlarken bir yıllık zaman dilimini ve soğutma sisteminin on/off çalışmasını göz önünde bulundurarak tasarımı tamamladık. Logonun yatay formatını tasarlarken bir anahtar formu oluşturduk. Burada vermek istediğimiz mesaj ise 365 Performance Center’ın verimliliğin anahtarı olduğuydu. 365 Performance Center için hazırladığımız özel Brand Book’u aşağıda inceleyebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »