365 Performance Center Açıldı!

Tarih

Dünyanın önde gelen iklimlendirme markalarından İsveç merkezli Systemair, Avrupa’nın en son teknolojiye sahip Veri Merkezi Test Laboratuvarını Türkiye’de açtı. Systemair Dilovası Fabrikası’nda inşa edilen ve 20 milyon TL’ye mâl olan laboratuvar aynı zamanda Avrupa’nın en yüksek kapasiteli veri merkezi test merkezi konumunda. Veri merkezleri çözümleri konusunda uzun yıllardır sektöre öncülük eden Systemair, dünyanın geleceği için en önemli alanlardan biri olan bu kulvarda vizyonuyla fark yaratmaya devam ediyor. Açılışa yurt içi ve yurt dışından iklimlendirme sektörü ile yakından ilgili çok sayıda misafir katılım gösterdi.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »