Polat Makina Lansman Toplantısı

Tarih

Discover The Harmony kampanyası için ilk olarak Ege bölgesi için bir lansman yapılmasını kararlaştıran Polat Makina, Aydın Ticaret Odası Konferans Salonu’nda bir lansman daveti düzenledi. Polat Group Holding, Polat Makina yöneticileri ve basın mensupları da dâhil olmak üzere toplam 310 kişinin katıldığı lansman, davetlileri karşılayan kokteyl ile başladı. Polat Makina Marka ve Pazarlama Müdürü Aysu Sağdıç’ın kampanyayı anlatan sunumu ilgi ile takip edildi. Kampanya tanıtım filminin paylaşılmasının ardından kampanyanın yüzü olan balerin Tuana Dincel kısa bir gösteri sergiledi.Polat Makina Genel Müdürü Volkan Polat’ın konuşması sonrasında ise Polat Group Holding CEO’su İbrahim Polat kampanya ile ilgili görüşlerini belirtti. Davetliler lansman sonrası belirlenen fotoğraf alanlarında balerin Tuana Dincel ile bolca fotoğraf çektirdi. Oldukça keyifli geçen lansman süresince iş başında olsak da biz de her zamanki gibi eğlenme fırsatı bulduk.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »