Alpet Madeni Yağları Yenilenen Etiketleriyle Automechanika’da!

Alpet-Madeni-Yaglari-Yenilenen-Etiketleriyle-Automechanikaya-Katildi

Tarih

Otomotiv sektörünün ortak buluşma noktası olan dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından Automechanika’nın Türkiye’deki tek etkinliği olan Automechanika İstanbul Fuarı için markalarımızdan Alpet Madeni Yağları ile bir araya geldik. Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuara göre %20 oranında artış göstererek tüm zamanların en büyük Automechanika İstanbul Fuarı olan Automechanika İstanbul 2023’te hem yerli hem de yabancı ziyaretçileri ağırlamak için özenle hazırladığımız stant tasarımımız büyük bir ilgiyle karşılandı. Alpet Madeni Yağları, fuar süresince yenilediğimiz etiketleriyle Alpet, Cronos, Turbot ve Endüstriyel ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »